دسته‌بندی نشده

جشن ولادت حضرت علی با حضور بنیاد خدام الحسین (ع)

امام علی

در روز سه‌شنبه 3 بهمن ماه 1402، مدرسه‌ای ویژه کودکان استثنایی در منطقه فشافویه، شاهد حضور گرم و صمیمی اعضای بنیاد نیکوکاری خدام الحسین (ع) بود. این حضور، همزمان با فرارسیدن ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، فضایی پر از شادی و مهربانی را در مدرسه به وجود آورد.

این برنامه که با همت و پشتیبانی خیرین و همراهان این بنیاد ترتیب یافته بود، فرصتی بود تا توجه و احترام ویژه‌ای به پدران این کودکان استثنایی ابراز شود. در این روز، بسته‌های هدیه‌ای خاص برای روز پدر تهیه و به دست کودکان به پدران‌شان اهدا شد، تا لبخندی دوباره بر چهره‌های این فرشته‌های کوچک نقش ببندد.

نقطه عطف این مراسم، اجرای گروه سرود کودکان استثنایی بود. این گروه با اجرای سرودی دلنشین و متناسب با روز پدر، حضور پدران را گرامی داشتند. این اجرا نه تنها قلب پدران حاضر در برنامه، بلکه همه حاضرین را با لطافت و زیبایی خود تحت تاثیر قرار داد.

این برنامه نشان داد که چگونه می‌توان با کوچکترین اقدامات و با همدلی و مهربانی، تاثیری عمیق و ماندگار در دل‌ها بر جای گذاشت. بنیاد خدام الحسین (ع) با این اقدام، بار دیگر تعهد خود را به ارتقاء کیفیت زندگی و شادی این کودکان نشان داد و روزی به یادماندنی را برای این مدرسه رقم زد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *