بنیاد نیکوکاری خدام الحسین (ع)

خیریه خدام الحسین (ع) مجموعه ای مردم نهاد که با حمایت خیرین و نیکوکاران محترم از افراد دارای معلولیت و کم برخوردار و همچنین ایتام بی بضاعت حمایت میکند این مجموعه از سال 1394 آغاز به فعالیت نمود و با برگذاری ئویش های مختلف در قالب نذر کریمانه ، نذر نگاهت ، ئویش وصال ، و .. به یاری خانواده های نیازمند و دستگیری از آنها به لطف خداوند پرداخت.

بنیاد نیکوکاری خدام الحسین

حمایت از قشر کم برخوردار

 

بنیاد نیکوکاری خدام الحسین (ع) با توزیع بسته های ارزاق ، پوشاک ، گوشت گرم در کنار خیرین عزیز موفق به نجات اقشار مختلفی از جامعه شد. حتی جمع آوری جهیزیه برای زوج های دم بخت توسط بنیاد نیکوکاری خدام الحسین (ع) انجام شده است. همواره با پویش های جدید مثل پویش وصال در تلاش است اسایش در زندگی را بین تمامی اقشار جامعه پخش کند.

مرکز توانبخشی امام علی (ع)

 

مرکز توانبخشی امام علی (ع) واقع در تهران، ازگل، خیابان توانبخشی همواره از بیش از 200 فرشته ی معلول با انواع معلولیت‌ها نگهداری می‌کند و خدمات درمانی لازم را برای آنها فراهم می‌کند. و با یاری خداوند و خیرین عزیز بخش جدید درمانی مجهز به اتاق های فیزیوتراپی، بازی درمانی، تاریک، کار درمانی و … راه اندازی شد.

توانبخشی امام علی خدام الحسین

شرایط نگهداری از معلولین در تهران به طور کلی شامل دسترسی به تسهیلات مختلف از جمله راه‌های عبور، امکانات حمل و نقل عمومی دسترسی‌پذیر، و فرصت‌های شغلی مناسب می‌شود. همچنین، برنامه‌ها و خدماتی نظیر مراکز توانبخشی، تأمین وسایل کمکی، و حمایت مالی نیز برای افراد معلول در دسترس است.

مرکز خیریه درمانی یارا

 

مرکز خیریه ی درمانی یارا واقع در منطقه ی هرندی تهران با ارائه ی خدمات درمانی رایگان و تخصصی به قشر کم درامد و کم برخوردار جامعه از جمله ویزیت پزشک، خدمات دندانپزشکی، آزمایشگاه، دارو و … ، توانست به قشر دارای نقص عضو خدمت زیادی برساند. همچنین با اهدای رایگان پروتز پا در سراسر ایران به __ نفر از افراد دارای نقص عضو خدمت‌رسانی کرده است.

بنیاد نیکوکاری خدام الحسین

ارائه خدمات درمانی

خیریه‌ها معمولاً خدمات درمانی متنوعی را ارائه می‌دهند، از جمله مشاوره روان‌شناختی، درمان فیزیوتراپی، پزشکی عمومی و تخصصی، ارائه وسایل و تجهیزات پزشکی، و پشتیبانی درمانی برای افراد با نیازهای ویژه. همچنین، برخی از خیریه‌ها برنامه‌هایی برای ارائه خدمات پیشگیری، آموزش بهداشتی، و ارتقاء سلامتی جامعه نیز دارند. این خدمات معمولاً به صورت رایگان یا با هزینه کمتری در اختیار افراد نیازمند قرار می‌گیرند، به ویژه افرادی که امکان دسترسی به خدمات درمانی پرهزینه را ندارند.